Gra Hunters of the Lost Creatures

LatestBuySKU: 191019

• Szybka gra karciana: Lost Creatures to szybka gra kolekcji z zabawnymi stworzeniami.
    • Łatwo się nauczyć i szybko grać: każda runda trwa 15-20 minut z jednoczesną zabawą i bez przestoju. Najlepsze dla 2-5 graczy.
    • Gwarantowane śmiech: stworzenia punny, które są zabawne dla całej rodziny. Kochane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.
    • Świetny prezent: na urodziny, czy świąteczne, idealne również na wszystkie okazje, w tym rodzinny wieczór gry, wycieczkę lub picie z przyjaciółmi, przyjazny dla początkujących, zaledwie 2 minuty na naukę i 15 minut na grę.
    • Punny Creatures: Zbieraj monopus, duocorn, samileon lub Melancauliflower i zbuduj największy park przyrody. Ale uważaj na złodzieje, Turnados, Cat-A-Pult i Trolls, którzy chcą zadzierać z twoim parkiem.

説明

Zbierz zagubione stworzenia i zbuduj najdziwniejszy park przyrody. Czy wybierzesz właściwego myśliwego we właściwym czasie? Karty, zabawa i kalambury.

Hunters of the Lost Creatures to szybko przyjazna dla ludzi gra karciana, którą możesz wygrać z kumplami lub przegrać z 6-letnim dzieckiem. Ale wygrywanie lub przegrana zależy tylko od twoich decyzji - nie od kości lub czerpania szczęścia. Dołącz do ostatecznej bitwy między strategią a przypadkowością. Ale miej oko na interesy swoich konkurentów i uważaj na trolle, złodzieje i Turnados.

Podstawowe zasady są proste. Potajemnie wybierz łowcę do wyznaczonego obszaru polowania: morze, powietrza, lasu lub równin. On lub ona złapie stworzenie twojego niesamowitego parku dzikiej przyrody. Dostajesz stworzenie, chyba że inny gracz wysłał myśliwego do tego samego obszaru polowania. Nieśmiałe stworzenia ukryją się, jeśli w ich okolicy znajduje się więcej niż jeden myśliwy. Więc pomyśl przed swoimi przeciwnikami